Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

 

 

              GevezeFM

...internet radyolarının zirvesinde bulunan geveze fm yeni yayıncı kadrosu ile 2017 ye zirve de yer aldı. Geveze fm kendi sohbet platformunda geveze fm yayıncıları ile tanısa bilir hoş sohbetler edebilirsiniz..

Bir cok kaliteli yayıncıyı kadrosunda bulunduran geveze fm her zaman oldugu gibi zirvede yer alırken dorukfm zirvede rakibi oldu. 

RadyoDoruk 2017 yılında faaliyete internet radyoları arasına girerken zirvede olma hedefini belirledi.

geveze fm, who is at the peak of internet radios, took place at the summit by 2017 with the new broadcasting staff. Geveze fm is a chat platform that you can chat with a lot of folks.

 
As a high-quality publisher, he was always at the top of the crowd, and when he was at the top he was a rival to the top.
 
In 2017, RadioDoruk set the goal of becoming a summit as it entered the internet radio network.

 


         KALBİMFM 

    İnternet radyoları arasında  zirvede yer alan kalbimfm sohbet platformu ve kaliteli yayıncıları ile canlı yayın konukları ile hergün sürprizlerle dolu dolu geciyor.

Hergün yeni dinleyicilere özel hediyelerin sunulduğu radyoda keyifli ve eglence li dakikalar geciyom. Sizde kalbimfm mi dinlemek için kalbimfm.com adreslerinden ulasabilirsiniz. Radyodoruk FM'in takibinde olan kalbimfm her gecen gün zirveye yerleşmek için çalışmalarına devam ediyorlar.. 

 

     Bu Site Doruk FM Tarafından Tasarlanmıştır

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur