Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

 

Yeni yayın Dönemine başlıyan dorukfm slow,pop ve en iyi yayıncı kadrosu ile hedeflerini zirvenin en yüksek doruklarına çıkmayı amaçlıyor..

      Doruk Fm olarak  en iyi akustik eserler ,en yeni pop şarkılar,en duysusal şarkılarla ve şiirler ile dinleyicilerimize güzel bir müzik keyfi yaşatmayı amaçlıyoruz...

"Zirve'nin en yüksek tepesine çıkmak istiyorsanız gözünüz hep yükseklerde olacak " deyimi gibi internet radyoları arasında gözümüzü en yükseklere hedefledik.Canlı radyo dinlerken Sohbet ve okey platformlarımızda eğlenceli ve seviyeli muhabbet gecirebileceginiz bir ortam ile sizlere güzel ve keyifli bir müzik ortamı snmayı hedefliyoruz. 

www.dorukfm.com                               www.radyodoruk.com  

www.dorukfm.net                                 www.dorukfm.org  

Doruk fm olarak web sitemizde en güncel haberleri bulacağınız temamızla sizlere en güncel haberleri sunuyoruz.En güzel doruk şarkıları cancalı canlı radyo yayıncılarımızdan isteyip o duygu seline kapılıp sizlerin uygularınadhitap etmek için profösyönel yayıncılarımızı sızlerle buluştururuyoruz..

 

 

 Home page

Conversation

programmers

Streaming

News Archive

about us

Add Site

Dj Ol

Videos

Contact

Blogs

 

 

 

 

 

Starting new period dorukfm aims to reach its highest peak with its slow, pop and best publishing staff ..

 

      Doruk Fm aims to make our listeners enjoy a beautiful music experience with the best acoustic works, the newest pop songs, the most sensual songs and poems ...

 

If you want to go to the highest peak of the summit, you will always be at the top. "We aimed at the highest among the internet radios. We are listening to the radio. We are aiming at a nice and pleasant music environment with an environment where we can have fun and level conversations in our chat and okey platforms.

 

www.dorukfm.com www.radyodoruk.com

 

www.dorukfm.net www.dorukfm.org

 

We will provide you with the most up-to-date news on our web site as a result of our web site. We offer you the most up-to-date news on our web site. You want us to send your beautiful climax songs to our live radio broadcasters and bring them to our professional publishers.

 

 

     Bu Site Doruk FM Tarafından Tasarlanmıştır

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur